Radca Prawny Piotr Furtak

Piotr Furtak - urodzony w 1982 roku w Krakowie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Uchwałą Okręgowej Izby Radców Prawnych z 28 lipca 2011 roku wpisany na listę radców prawnych w Krakowie pod numerem Kr/Kr/2130 (obecnie nr KR-1944). Prawniczego rzemiosła uczył się już na studiach pod okiem mec. Bartosza Kosmali, praktykując w krakowskim oddziale Federacji Konsumentów.

Doświadczenie i kariera

  • W latach 2008 - 2009 asystent sędziego w Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie. W okresie 2008 - 2010 prawnik w Kancelarii Pro-Lege zajmującej się prawną obsługą małych i średnich przedsiębiorstw.
  • Od 2010 do 2013 roku referent prawny w Wydziale Skarbu i Nieruchomości Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, specjalista z zakresu ksiąg wieczystych, zajmujący się regulacją stanów prawnych gruntów Skarbu Państwa i gmin. W latach 2010 - 2013 związany z firmą szkoleniową Factotum z Krakowa, specjalizującą się w szkoleniach z zakresu procedur reklamacyjnych dla sieci sklepów budowlanych.
  • W latach 2012-2013 współpracował z Fundacją na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa oraz Podkarpacką Akademią Przedsiębiorczości w Tarnowie w prowadzeniu szkoleń z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, prawa pracy, prawnych aspektów reklamacji usług turystycznych.
  • Od października 2011 roku wykonuje zawód radcy prawnego w formie indywidualnej praktyki prowadzonej w Kancelarii Radcy Prawnego w Krakowie specjalizując się w szeroko pojętym prawie nieruchomości, prawnej obsłudze wspólnot mieszkaniowych, dochodzeniu należności i sporach sądowych, a także prawie konsumenckim.

Sprawdź moje specjalizacje

Szczegółowy opis obszaru mojej praktyki prawniczej znajdą Państwo powyżej lub w zakładce Specjalizacja.

Opisy obszaru praktyki zostały sporządzone w większości w formie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania Klientów kancelarii.

Specjalizacja

Blog prawniczy

Zapraszam do lektury wpisów na blogu dotyczących obszarów praktyki kancelarii. Doradzam i opisuję prostym językiem praktyczne zagadnienia prawne, związane z księgami wieczystymi, spadkami i szeroko pojętym prawem nieruchomości.

Czytaj bloga