Skontaktuj się z nami!

Radca Prawny Piotr Furtak

Piotr
Furtak

Jeśli masz pytania napisz do mnie maila:

Kancelaria Radcy Prawnego

Piotr Furtak
ul. Szlak 65 lok. 512
31-153 Kraków

tel. +48 881 20 30 90

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy jest możliwe spotkanie w Kancelarii?

Po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu spotkania. Przyjmuję Klientów we wtorki oraz w czwartki po godzinie 14:00 w biurze przy ul. Szlak 65/512. 

Gdzie mieści się kancelaria?

W biurowców przy ul. Szlak 65 na piątym piętrze pokój 512. Budynek jest charakterystycznym 10-pietrowym biurowcem (na parterze budynku od strony ulicy znajduje się Carrefour Express). 150 m od skrzyżowania z ul. Warszawską. 300 od najbliższego przystanku tramwajowego "Politechnika".  

Czy można płacić kartą?

Akceptuję płatności gotówką, kartą płatniczą, a także Blikiem.

Czy w pobliżu kancelarii są dogodne miejsca parkingowe?

W pobliżu siedziby kancelarii obowiązuje strefa płatnego parkowania (sektor A3). Opłata za parkowanie wynosi 6 zł za pierwszą i każdą kolejną godzinę postoju. Parkometry na ul. Szlak przyjmują jedynie monety - brak możliwości zapłaty kartą.     

Jaki jest adres korespondencyjny kancelarii?

Piotr Furtak

Kancelaria Radcy Prawnego
ul. Szlak 65/512
31-153 Kraków    

Numer telefonu i e-mail?

  • tel. 881 20 30 90
  • e-mail: biuro@kancelariafurtak.pl

Jaki jest obszar terytorialny świadczonych usług?

Prowadzę postępowania sądowe przede wszystkim przed sądami krakowskimi wszystkich instancji, ale także sądami rejonowymi w Wieliczce, Miechowie, Bochni, Brzesku, Limanowej i Myślenicach.  W przypadku miejscowości znajdujących się poza obszarem województwa małopolskiego preferowaną formą kontaktu z Klientem - nie narażającym Klienta na niepotrzebne koszty - jest kontakt za pośrednictwem poczty e-mail.  

Czy budynek jest przystosowany do osób niepełnosprawnych?

Kancelaria mieści się na V piętrze w biurowcu przy ul. Szlak 65 w Krakowie. W budynku znajdują się dwie windy. Brak jest stopni i schodów przy wejściu do budynku. Drzwi wejściowe do budynku otwierają się automatycznie. Przy sąsiednim budynku - położonym przy ul. Szlak 67 - znajduje się miejsce parkingowe dla osób z ograniczoną możliwością poruszania się tzw. koperta. 

Jakie są dane firmowe kancelarii i jak można je zweryfikować?

W obrocie gospodarczym występuję pod firmą: Piotr Furtak Kancelaria Radcy Prawnego, NIP: 678-298-07-53 REGON: 122406087. Firmę oraz dane firmowe można sprawdzić pod adresem Przeglądanie wpisów | Ceidg.gov.pl - Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej (Baza Przedsiębiorców). 

Jaki jest numer wpisu na listę radców prawnych i jak można go zweryfikować?

Numer wpisu radcy prawnego Piotra Furtaka na listę radców prawnych to KR-1944 (dawny numer: Kr/Kr/2130) do sprawdzenia na stronie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie www.oirp.krakow.pl (Lista radców)

Od kiedy kancelaria istnieje na rynku usług prawniczych?

Kancelaria rozpoczęła działalność 3 października 2011 r.  

 

 

Znajdziesz nas w social mediach:

Skorzystaj z formularza i wyślij wiadomość