Prawo konsumenckie

Rosnąca świadomość konsumentów oraz coraz większa konkurencja na rynku usług i handlu (w tym elektronicznego) wymusza od przedsiębiorców świadczenia usług zgodnie z wysokimi standardami prawa konsumenckiego (prawa wspólnotowego). Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, w oparciu o doświadczenia zebrane w Federacji Konsumentów a także podczas licznych szkoleń dla branży handlowej (sieci marketów budowlanych, sieci sklepów odzieżowych, branży gastronomiczno-hotelarskiej), Kancelaria pomaga w sporach z klientami oraz dostarcza rozwiązań prawnych w zakresie:
  • prowadzenie i reprezentacja w postępowaniach reklamacyjnych przed i sądowych z zakresu usług: handlowych, komisowych, turystycznych, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, kurierskich, telekomunikacyjnych, monterskich, budowlanych oraz serwisowych.
Kancelaria świadczy także pomoc prawną osobom prywatnym dochodzącym roszczeń reklamacyjnych wobec:
  • sprzedawców komisowych samochodów (w tym także zakupu od osób prywatnych),
  • deweloperów,
  • wykonawców usług remontowo-budowlanych i stolarskich,
  • biur podróży.
z tytułu nienależytego (wadliwego) wykonania umowy (dzieła) lub sprzedaży niezgodnego z umową (wadliwego) pojazdu. 
 

Formularz kontaktowyWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego Piotr Furtak z siedzibą w Krakowie przy ul. Szlak 65/512, w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie, jak również prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji związanej ze złożonym zapytaniem. więcej

Adres

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Furtak
ul. Szlak 65 lok. 512
31-153 Kraków
kr

Godziny otwarcia

zegar
Poniedziałek - piątek 9:00 - 17:30
Przyjęcia stron wtorek
i czwartek
od 15 - po
wcześniejszym umówieniu.
kr

Kontakt z nami

telefon881 20 30 90
wiadomośćbiuro@kancelariafurtak.pl